×

Hata

JUser: :_load: 449 kimlikli kullanıcı yüklenemiyor.

Ayşen B.

Merhabalar,

Nets ile tanışmam lazer epilasyonla oldu. Henüz seanslarım tamamlanmadı ancak şimdiden çok iyi sonuçlar aldık. Dr. Reyhan Hanım’a ve ekibine çok teşekkür ederimJ

Zerona ile ilgili mesajınızı aldığımda “Acaba olabilir mi?” diye çok düşündüm. Oldukça şüpheliydim ancak Berna Hanım’la görüştükten ve referans olarak bir Zerona müşterisiyle görüştükten sonra ikna oldum. İyi ki de olmuşum. 6 seansımı doldurdum ve müthiş inceldim. Daha 4 seansım var girmediğim. Yaşasın daha da inceleceğim!

Aynur Hanım’a güleryüzü ve desteği için teşekkür ederim. Bu arada Ultraton’la tanıştım. Kaslarım için bir şeyler yapmalıydım. Ben Ultraton’u daha önce nasıl keşfedememişim kendime kızıyorum. Kaslarımın çalıştığını, toparlandığını hissediyorum. Çok keyifli bir deneyim. Ömür Hanım pozitif enerjiniz için çok teşekkürler.

Cansucuğum… Karboksi esnasında bana katlandığı için Cansu Hanım’a da minnettarım.

Nets’de başladığım güzellik yolculuğunda birçok güzel insanla tanıştım. Hepiniz bana çok yardımcı oluyorsunuz, sizleri seviyorum. Kendimi burada mutlu hissediyorum ve gittikçe güzelleşiyorum. Teşekkürler.

Not: Ultraton’un yüz uygulamasını hasretle, umutla bekliyorum.

Bu kategoriden diğerleri: « Pınar Ayşin Ö. »
Yorum eklemek için giriş yapın
JoomShaper