Alexandrite Cynosure Apogee 5500

alexandrite

APOGEE+ 755 nm dalga boyuna sahip Long Pulse Alexandrite Lazer cihazıdır.

 

Yüksek melanin emilimi özelliği ile 755 nm dalga boyu kalıcı epilasyon için en spesifik dalga boyudur.

 

APOGEE+ , 755 nm dalga boyu ve 0,5-300 msn pulse genişliği ile farklı cilt tipleri için (cilt tipi I-V) geniş bir uygulama olanağı sunar.

 

İstenmeyen tüylerin ve epidermal pigmente lezyonların giderilmesinde üstün bir etki gösterdiğinden "High Class Lazer" ler arasında yerini almıştır.

 

ENDİKASYON

 

Etkin ve kalıcı epilasyon(cilt tipi I-V)

 

Güneş lekeleri, yaşlılık lekeleri ve çiller gibi benin pigmente lezyonların tedavisi.

 

AVANTAJLAR

 

KOLAY,GÜVENLİ,ETKİLİ VE AĞRISIZ

 

Uzun Pulse atış teknolojisine sahip High Class APOGEE+ lazer cihazı ile epilasyon uygulaması, diğer sistemlere kıyasla çok daha güvenli ve çok daha ağrısız olarak gerçekleşir.

 

Maximum gücünü, lambasının son atışına kadar her pulse aralığında, maximum spotta ve maksimum hızda sağlayabilme özelliği sadece APOGEE+ lazer cihazında mevcuttur.

 

Yoğun hasta kapasitesine sahip klinikler için CYNOSURE tarafından özel olarak geliştirilmiş APOGEE+ yoğun kullanıma olan uygunluğunu ve etkili sonuçlarını yıllar içinde kanıtlamıştır.

 

İDEAL DALGA BOYU

 

755 nm dalga boyunun yüksek melanin emilimi, kalıcı epilasyon için en ideal dalga boyudur.

 

Araştırmalar, APOGEE+ cihazı ile 3 seans uygulamadan sonra istenmeyen tüylerde %80 oranında azalma olduğunu kanıtlamıştır. APOGEE+ benin pigmente lezyon tedavisinde de etkibi bir lazer cihazıdır.

 

GELİŞMİŞ TEKNOLOJİ

 

Ayarlanabilir lazer parametreleri ve uzun atım süresi ile APOGEE+ , diğer sistemlere kıyasla daha güvenli, etkili ve hassas sonuçlar elde edilmesini sağlar.

 

DAHA HIZLI VE ETKİN TEDAVİ

 

APOGEE+ 5500 geniş spot büyüklüğü, yüksek güç kapasitesi ve hızlı tedavi süreleri ile daha fazla hastaya hizmet verebilme imkanı sunar.

 

DÜŞÜK SARF

 

TAMAMLAYICI SOĞUTMA SİSTEMİ

 

CYNOSURE lazerleri, Amerika'da en iyi soğutma cihazı seçilen CRYO 6'yı kullanmaktadır. Sürekli soğutma sağlayan bu cihaz ağrıyı minimuma indirmekte ve epilasyon öncesinde, sırasında ve sonrasında soğutma yaparak mükemmel sonuçlar sağlamaktadır.


Yorum eklemek için giriş yapın
JoomShaper